Послуги ЕРС та
Введення в експлуатацію

Проектування

Дуже важливо, щоб будь-який проект розроблявся досвідченими фахівцями.
ETL Group - це та сама команда інженерів, в технічних рішеннях яких можна бути впевненим. Після ретельного аналізу вихідних даних, ми готуємо оптимальні рішення для кожного проекту і розробляємо проектну документацію відповідно до правил і стандартів. При розробці, ми докладаємо всіх зусиль до того, щоб ця документація була затверджена швидко, і успішно пройшла експертний аналіз.

Поставка

Вибір обладнання - один з найважливіших моментів у реалізації проектів енергетики. Обладнання, що поставляється, повинно бути надійним і максимально продуктивним. Ми працюємо з провідними виробниками обладнання, яких визнають у всьому світі за якістю продукції і за умовами поставки. Наші керівники проектів вибирають відповідний комплект обладнання для кожного окремого проекту, оптимізуючи коефіцієнт продуктивності.

Будівництво 

ETL Group  має великий досвід в будівництві об'єктів всіх типів, від сонячних електростанцій для приватних домогосподарств до промислових дахових і наземних проектів. В області електротехніки ми здійснюємо монтаж високовольтних підстанцій і ліній електропередач, проводку кабелів, підключення та введення в експлуатацію електростанцій.

Введення в
експлуатацію

Коли всі будівельні роботи виконані, велика частина капіталу інвестована, дуже важливо правильно і швидко ввести об'єкт в експлуатацію. До цього моменту, ми здійснюємо контроль всіх етапів реалізації проекту і проводимо необхідні затвердження з державними органами, щоб переконатися, що об'єкт буде успішно завершено у встановлені терміни. У нас є необхідні знання та дозвіл для робіт

будь-якої складності відповідно до  ПУЕ, ПТЕ, ПБЕЕС та ДСТУ. У випадку з проектами енергетики це особливо важливо, оскільки найчастіше дозволи та узгодження проводяться комісіями, які є  відповідальними за мережі, за будівництво і за безпеку.


 

© 2018 by ETL Group, LLC

  • Facebook ETL GROUP
  • Instagram
  • LinkedIn ETL GROUP