Тестування

Всі електровимірювальні послуги лабораторії необхідні, як правило, на об'єктах, що готуються до здачі в експлуатацію або вже введених в експлуатацію. Приймально-здавальні випробування і вимірювання проводяться після завершення електромонтажних робіт і визначають ступінь готовності електроустановок до умов експлуатації.

Крім того, ЕТЛ проводить профілактичне тестування обладнання з метою виявлення несправного або невідповідне нормам і правилам експлуатації електрообладнання або електроустановок (ПУЕ, ПТЕЕС, СОУ).

В результаті проведення всіх електричних вимірювань та випробувань ЕТЛ надає замовнику Технічний звіт (Протокол випробувань і вимірювань параметрів електроустановки), який повністю показує технічний стан електрообладнання та електроустановок на момент проведення електровимірювальних випробувань і містить рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Цей Технічний звіт входить в комплект документації, необхідної для здачі електроустановок в експлуатацію або для продовження їх подальшої експлуатації.