Про Компанію
                    ETL Group

Історія

Компанія ETL Group була заснована в 2008 році групою експертів в сфері установки, підключення і обслуговування електротехнічного устаткування.
З тих пір компанія стрімко розвивається і набирає досвід в нових сферах, пов'язаних з основним видом діяльності.
Так, з 2013 року ETL Group займається реалізацією проектів відновлюваної енергетики. 
У спектр пропонованих послуг компанії входять роботи з проектування, постачання обладнання, електро- і будівельно-монтажні роботи.
Роботи виконуються згідно з високим державним і міжнародним стандартам.

Партнери та клієнти цінують в нас:
- Висококваліфікований досвід
- Експертний аналіз
- Швидку і надійну установку
- Інженерні рішення
- Партнерство зі світовими виробниками обладнання

Банківські та фінансові послуги

У багатьох випадках ETL була першою компанією, що представляє сонячні електростанції в якості інвестиційного проекту з низьким рівнем ризику для банків, і тепер ми супроводжуємо весь процес фінансування. А також, підтримуємо наших клієнтів у співпраці з кількома типами фінансових організацій, які можуть пропонувати кредити для проектів сонячної енергетики. ETL Group працює з банками, які надають кращі умови і, кредитні лінії і процентні ставки для проектів.

Навчання

Знання про те як забезпечити роботу і проводити будівництво об'єктів відновлюваної енергії не часто можна отримати в університетах. Тому ми проводимо детальний курс з безпеки та обслуговування об'єктів ВДЕ, схвалений IFC і ​​RIMS, для майбутніх працівників.

Бачення

Ми згодні з тим, що електрика може змінити життя людей, не тільки економічно, але і соціально. В даний час, електрика є важливою частиною життя кожної людини. Команда ETL Group прагне зробити електроенергію більш доступною, незалежної і прибутковою.
Наша мета - забезпечити максимальну стабільність і продуктивність об'єктів енергетики, пропонуючи кращий сервіс і обслуговування.

© 2018 by ETL Group, LLC

  • Facebook ETL GROUP
  • Instagram
  • LinkedIn ETL GROUP