Введення в експлуатацію
                + Обслуговування

Введення в експлуатацію

 

Для введення в експлуатацію фотоелектричної станції або електростанції іншого типу, станція повинна пройти принаймні за трьома основними і декількома додатковими критеріями, як

•  Безпека: Електростанція повинна бути надійною конструктивно.

•  Долговічність: Вона розрахована на тривалу експлуатацію.

•  Продуктивність: Фактична продуктивність станції не менше, ніж очікувалася.

Додаткові критерії введення в експлуатацію зазвичай встановлюються державними органами.
Щоб запустити електростанцію, необхідно провести введення в експлуатацію, яке охоплює візуальні приймальні випробування, випробування з'єднання, тестування підключення і системи АСКОЕ.

ETL Group  має спеціальне обладнання, таке як мобільна лабораторія, для проведення випробувань і введення в експлуатацію на місці, виходячи з усіх вимог.

Оперативне обслуговування

Більшість технологій виробництва електроенергії вимагають високий рівень обслуговування і експлуатації. Що стосується фотоелектричних станцій - вони вимагають мінімальний рівень обслуговування. Однак, щоб оптимізувати продуктивність і максимально збільшити термін служби системи, настійно рекомендується відповідне і планове технічне обслуговування.

Ми розділяємо процеси обслуговування на 2 категорії:

За графіком або  запланований, який містить: очищення ФЕМ, перевірку з'єднань модулів, перевірку сполучних коробок і блоків об'єднувачів, термографічне виявлення несправностей, обслуговування інвертора, огляд монтажних конструкцій, контроль за вегетацією, стандартне обслуговування і інспекції станції.

Позапланове або термінове обслуговування має проводитися експертами як можна швидше, щоб уникнути системних або більш проблемних збоїв системи.
Зазвичай, під невідкладним сервісом мається на увазі наступне: затягування кабельних з'єднань; заміна перегорілих запобіжників; ремонт блискавкозахисту або штормових ушкоджень; ремонт обладнання, пошкодженого зловмисниками; усунення несправностей систем управління та збору даних, усунення несправностей в монтажних конструкціях.

 

Підрядник з експлуатації та технічного обслуговування (O & M) повинен бути ретельно відібраний для забезпечення максимально можливої ​​ефективності електростанції.  Саме тому  ETL Group розробляє контракти O & M для забезпечення оптимальної продуктивності установки.

Після того, як проект введений в експлуатацію, як ЕРС-підрядник, ми гарантуємо продуктивність станції і, як підрядник O & M, ми забезпечуємо довгострокову і надійну роботу електростанції.

© 2018 by ETL Group, LLC

  • Facebook ETL GROUP
  • Instagram
  • LinkedIn ETL GROUP